MBWA

Miejskie
Biuro Wystaw Artystycznych
w Lesznie

ul. Leszczyńskich 5
64-100 Leszno
tel. 48 65 520 54 27
sekretariat@mbwa.leszno.pl


Galeria MBWA w Lesznie
ul. Leszczyńskich 5
64-100 Leszno
tel. 48 65 520 51 79


Galeria w Ratuszu
Leszno, Rynek 1
64-100 Leszno
wystawy czasowe


Galeria w Inkubatorze
ul. Geodetów 1
64-100 Leszno
wystawy czasowe


ZWIEDZANIE >

NASZA KOLEKCJA >


Wstęp na wystawy bezpłatny

Kontakt

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie
BIURO
ul. Leszczyńskich 5
64-100 Leszno
tel./fax +48 65 520 54 27

Galeria MBWA
ul. Leszczyńskich 5
64-100 Leszno
tel. 65 520 51 79

Dyrektor
Marcin Kochowicz
tel./fax +48 65 520 54 27
marcin.kochowicz@mbwa.leszno.pl

Sekretariat
tel./fax +48 65 520 54 27
sekretariat@mbwa.leszno.pl

Księgowość
Grażyna Szłapka
tel./fax +48 65 520 54 27
ksiegowosc@mbwa.leszno.pl

Sylwia Erbert-Hoja
tel./fax +48 65 520 54 27
sylwia.erbert-hoja@mbwa.leszno.pl

Marta Olejnik
tel./fax +48 65 520 54 27
marta.olejnik@mbwa.leszno.pl

Ewelina Normann
tel./fax +48 65 520 54 27
ewelina.normann@mbwa.leszno.pl

Sklep (aneks sprzedażny)
Edyta Schubert
tel. 65 520 51 79
sklep@mbwa.leszno.pl

facebookyou tubegoogle picasabip